هر آنچه که از آموزش آنلاین انتظار دارید

دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد برای شرکت در دوره‌های حضوری مهارت‌های کسب و کار ندارید.
با دوره‌های آنلاین و غیرحضوری پیشرفت، تا ۶۰٪ در وقت خود صرفه‌جویی کنید، مهارت‌های مدیریتی را طبق برنامه زمانی خود یاد بگیرید، با اساتید و سایر فراگیران در ارتباط باشید و در مسیر شغلی خود پیشرفت کنید.

ویدیوهای آموزشی باکیفیت، استاندارد و به‌روز

دوره‌های پیشرفت براساس سیلابس‌های بین‌المللی و طبق اصول استاندارد ساخت ویدیوهای آموزشی و تهیه محتوا، تولید شده و پس از کنترل کیفیت توسط متخصصان، در اختیار شما قرار گرفته است. دوره‌ها به طور مستمر نیز به‌روز می‌شوند و محتوای جدید به آن‌ها اضافه می‌گردد.

خرید اشتراک و دسترسی به تمام دوره‌ها

در دوره‌های پیشرفت، اشتراک زمانی تهیه می‌کنید و براساس مدت زمان اشتراک به ویدیوهای آموزشی و سایر منابع دسترسی دارید. بنابراین می‌توانید براساس سبک یادگیری خود، از آموزش‌ها استفاده کنید.

سیستم آموزش غیرحضوری منحصربه‌فرد و جذاب

پس از ثبت‌نام در هر دوره، وارد سیستم آموزشی آن دوره شده و لیست درس‌ها را می‌بینید. با هر دستگاهی (کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت، موبایل) می‌توانید درس‌ها را شروع کنید و هر زمان، آن را ادامه دهید. همچنین برای هر دوره، میزان پیشرفت خود را ببینید و بسنجید.

بدون نگرانی از حجم و سرعت دسترسی به اینترنت

نگران سرعت و حجم اینترنت خود نباشید! با استفاده از ذخیره‌سازی ابری و فناوری Adaptive Bitrate، کیفیت ویدیو با توجه به سرعت اینترنت شما تنظیم می‌شود؛ بنابراین ویدیوهای آموزشی با هر سرعت اینترنتی روی هر دستگاهی قابل مشاهده است.
همچنین حجم مصرفی در اینترنت‌های خانگی برای تماشای ویدیوهای آموزشی در پیشرفت، به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.

پشتیبانی مستمر و ارتباط مستقیم با اساتید

در پیشرفت، هر دوره آموزشی یک گروه واتس‌اپی دارد که فراگیران دوره در آن به بیان سوالات خود و رفع اشکال می‌پردازند. استاد دوره نیز در این گروه حضور داشته و شما می‌توانید سوالات و ابهامات احتمالی خود را به طور مستقیم از استاد بپرسید. همچنین از به‌روزرسانی‌های محتوای دوره‌ها نیز از طریق گروه باخبر می‌شوید.

لذت اتمام دوره‌ها با مدرک پایان دوره

پس از پایان دوره‌ها، در صورتی که اشتراک شما شامل صدور مدرک باشد، مدرک پایان دوره با امکان استعلام آنلاین بابت گذراندن دوره برای شما صادر می‌شود.
پس از این که دوره را به اتمام رساندید، همکاران پیشرفت با شما در ارتباط بوده و مدرک شما صادر می‌شود.
توجه: دوره‌های آموزشی از این پس فقط از طریق سایت کاروکسب ارائه می‌شوند. برای دیدن دوره‌های آموزشی کلیک کنید:ورود به کاروکسب